Czcionka
Godło Polski
Godło Polski

 

 

 

 

 

 

 

Konkursy szkolne

Nazwa konkursu

uczestnicy

termin

organizator

Konkurs ze znajomości słówek - „Watch your mouth”

Kl.4-6

IX-VI

M.Wojdylak

Święta w krajach Unii Europejskiej- konkurs na prezentację multimedialną lub film.

 

Kl.4-6

 

IX-XII

M. Jurek

Święto latawca ‘’

Kl.3-6

IX X

M.Stoczkiewicz -Wanot

"Zgadnij kto to?" DEN

Kl.1-6

 

IX,X

M.Stoczkiewicz -Wanot

Konkurs ze znajomości słówek - „ Fairy words”

Kl.1-3

IX-V 2015r.

A.Danek

M.Wojdylak

A.Nowotarska

Konkurs plastyczny " Las i jego mieszkańcy w jesiennej szacie".

 

Kl.0-6

X

E.Kordecka

I Konkurs regionalny przyrodniczy ”WODA”

Kl.4-6

X,XI

A.Krawczyk

Konkurs plastyczny „Drzewo marzeń”

 

Kl.0-6

 

X

 

M.Jurek

Konkurs plastyczny "Liściaki"

 

 

Kl.0-6

X

A.Szafarczyk

J.Górny

E.Kordecka

Konkurs plastyczny / literacki „Musisz przeczytać tę książkę’’

Kl.1-6

XI

M. Świerkot,

M. Stoczkiewicz

"Mistrz klawiatury"

Kl. 4-5

XI

A.Czerwiński

Dyktando- konkurs miejski

Kl.4-6

XI

M Zachara

A.Tomeczek

 

"Najbardziej systematyczny użytkownik Insta.ling"

Kl.4-6

Cały rok

M.Wojdylak

‘’Mała Olimpiadą" zmagania sportowe

Kl.1-3

XI

M.Konieczna -Kowalczyk

Konkurs na najbardziej życzliwego i kulturalnego ucznia. klasy 1-6

Kl.1-6

XI

E.Mydla K.Wachowicz

Tydzień Życzliwości”

Kl.1-6

XI

E.Mydla K.Wachowicz

Konkurs recytatorski pt."Brzechwa i ja"

 

Kl.I

XI

E.Gumińska

 

 

 


Kl 0-6

XI

A.Nowotarska - Barczak

Konkurs plastyczny pt. "Nasze anioły, aniołki, aniołeczki"

Kl. 0-6

XII

E.Mydla

Mikołajkowe kwadraty magiczne

Kl.4-6

XII

B.Matyjaszczyk

Koncert kolęd i pastorałek

 

Kl.0-6

 

XII

 

 

 

 

 

 

 

M.Stoczkiewicz –Wanot M.Zachara

 

 

 

 

 

 

Górnicy na co dzień i od święta„ - konkurs plastyczny

Kl.0-6

 

 

 

XII

J..Wyrebak

M.Twardowska -Wiecha

"Sonda" - konkurs wiedzowy z techniki

Kl. 4-5

I

A.Czerwiński

Szkolny Konkurs Plastyczny "Rozwiń skrzydła" pt. "Kocur, koty, kociaki"

Kl.0-6

II-III

M,Stoczkiewicz -Wanot

Szkolny Przegląd Talentów II edycja

Kl.0-6

II-III

A.Krawczyk M.Stoczkiewicz -Wanot

Mistrz Tabliczki Mnożenia

 

Kl.4-6

II

B.Matyjaszczyk

B. Papiernik

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Maluch” –kl 4

Beniamin” – klasy 5 i 6.

Kl.4-6

III

B.Matyjaszczyk

B.Papiernik

*Môj Ulubiony Wiersz”

Kl.1-3

III

M.Ryńska -Taszakowska

Konkurs Plastyczny pt."Koszyczek Wielkanocny"

Kl. 0-6

III

E.Mydla J.Górny

Konkurs plastyczny pt."Wielkanocna pisanka"

 

Kl.0-3

III

E.Gumińska

"Multimedialny przewodnik po krajach angielskiego obszaru językowego"

Kl.4-6

III

M,Wojdylak

A.Nowotarka -Barczak

Ogólnopolskim Konkursie Językowym FOX.

 

III

M.Wojdylak

A.Nowotarska

" Podania i legendy polskie" konkurs wiedzowy

Kl.4

III

A.Dyla

Miejski Konkurs - " Postacie, które zmieniły świat "

Kl.4-6

III

( A.Czerwiński,

A.Dyla, A.Tomeczek, M.Zachara );

 

"Mistrz ortografii"

Kl.4-6

cały rok

M Zachara

A.Tomeczek

Konkurs Mitologiczny dla klas V

Kl.5

IV

A.Dyla

Matematyczne potyczki”

Kl. I

IV

S.Konieczna

"Znam mapę fizyczną świata"

 

k.4-6

IV

A.Piworowicz

Sudoku

Kl.4-6

IV

B.Papiernik

Drużyna Tuwima" - turniej znajomości wierszy

Kl.2-6

 

IV

M.Świerkot,

M.Stoczkiewicz

"Mój przyjaciel Kosmita" konkurs plastyczny

 

Kl.0-6

IV

A.Szafarczyk

Konkurs plastyczny "Mój bajkowy bohater"

Kl.0-3

IV

B.Grzelczyk

Konkurs piosenki angielskiej dla kl. 1-3

klas I-III

V

 

A.Danek

M.Wojdylak

A.Nowotarska

Jestem młodym Europejczykiem - konkurs na prezentację multimedialną

 

Kl.4-6

V

M.Jurek

"Jestem TRENDY- nie palę i nie piję" prezentacja multimedialna

Kl.4-6

V

E.Mydla

" Nie pal przy mnie proszę " przygotowanie pracy plastycznej -plakatu.

 

Kl.1-3

 

 

V

 

 

E.Mydla

 

 

Napisz o  swojej rodzinie”

 

Kl.2-3

V

I.Biniarz -Koszembar

Ogólnopolski konkurs Sowa Matematyczna

Pitagoras

 

Kl.5-6

 

B.Matyjaszczyk

B.Papiernik

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe z:a) języka polskiego, b) matematyki;

Kl. 5-6

etap szkolny

rejonowy

wojwódzki

nauczyciele języka polskiego

matematyki

"Mistrz Matematyki' kl.2

 

 

 

 

Kl. 2

 

V

 

 

 

 

R.Sobczyk

 

 

 

 

Matematyką za pan brat ‘’

Kl. IIII

 

V

K.Skop

Mój lekturnik ‘’

Kl.1-6

V

M.Świerkot

M.Stoczkiewicz -Wanot

Omnibus I-III

Kl. 1-3

 

VI

B.Janas