Czcionka
Godło Polski
Godło Polski

 

 

 

 

 

 

 

Najlepsi uczniowie

Rok szkolny 2017/18 - I okres

Klasa 2a

1. Domin Magdalena

2. Frątczak Blanka

3. Górowski Karol

4. Koleszko Szymon

5. Koszembar Paweł

6. Makówka Kamila

7. Morgała Paulina

8. Odoj Piotr

9. Wodyk Emilia

10. Zawół Oliwia

 

Klasa 2b

1. Piekacz Wiktoria

2. Androsiuk Mikołaj

3.Stencel Maja

4. Jasiński Ksawier

5. Pawlik Anastazja

6. Ptak Natalia

7. Dzida Amelia

8. Wojdyła Nicola

9. Ćwikła Krystian

10. Piwowar Bartosz

11. Kaczmarczyk Krzysztof

 

klasa 2c

1. Drabik Nikola

2. Golik Anna

3. Grochla Nikola

4. Hak Agata

5. Kocjan Amelia

6. Kopyto Julia

7. Koszembar Antoni

8. Kurek Ewa

9. Sawicki Kamil

10. Kostelnik Igor

 

klasa 2d

1. Kempa Julia

2. Koral Michalina

3. Mrochen Maja

4. Słowińska Amelia

5. Świniarski Wojciech

6. Tobolski Maximilian

 

klasa 3a

1. Damek Emilia

2.Gruszka Aleksander

3. Krupa Emilia

4. Muszkiet Mateusz

5. Pogoda Łukasz

6. Traciłowska Dorota

7. Walnik Adam

 

klasa 3b

1. Buk Tomasz

2. Czyba Wiktor

3. Hardych Barbara

4. Hedwig Karolina

5. Jankowska Julia

6. Peła Natalia

7. Stachowiak Dawid

8. Tylenda Patryk

9. Papiernik Martyna

 

klasa 3c

1. Jaszinowska Natalia

2. Kinder Wiktoria

3. Przybytek Hubert

4. Tomeczek Joanna

 

klasa 3d

1. Kasprzycki Jakub

2. Nowik Tomasz

3. Stefan Paulina

4. Horwath Jarosław

5. Brzozowski Wiktor

6. Polewka Kamil

7. Głombig Wiktoria

8. Piszczek Elżbieta

 

klasa 4a

1. Pastuszka Vanessa

2. Słomińska Maja

3. Piszczek Sabina

4. Fila Wiktoria

 

klasa 4b

1. Lisiecka Zuzanna

2. Bobowski Kacper

3. Hedwig Kacper

4. Alicja Wawrzyniuk

5. Amelia Niechwiadowicz

 

klasa 4c

1. Madejska Matylda

2. Morga Szymon

3. Nowak Bartłomiej

4. Opyrchat Dominik

5. Pękała Wiktoria

6. Polok Małgorzata

7. Sczęśniak Kinga

8. Wędrychowicz Filip

 

klasa 5a

1. Aleksander Gubisz

 

klasa 5b

1. Pakuła Krzysztof

2. Żyła Wioleta

3. Wacławczyk Kornelia

4. Wilczek Oskar

5. Szczepiszczak Milena

 

klasa 5c

1. Androsiuk Mateusz

2. Musioł Artur

3. Kaczmarczyk Julia

4. Demska Dominika

 

klasa 6b

1. Rybarz Michelle

2. Miłoś Natalia

 

klasa 6c

1. Korczak Karolek

2. Przybytek Franek

3. Polok Dorota

4. Domin Klaudia

5. Woźny Martyna

6. Szlosarek Klaudia

 

Rok szkolny 2015/16 - II semestr

 

Klasa 1a

  1. Domin Magda

  2. Frątczak Blanka

  3. Górowski Karol

  4. Koleszko Szymon

  5. Koszembar Paweł

  6. Makówka Kamila

  7. Morgała Paulina

  8. Wodyk Emilia

  9. Zawół Oliwia

  10. Odój Piotr

 

Klasa 1b

  1. Piekacz Wiktoria

  2. Androsiuk Mikołaj

  3. Stencel Maja

  4. Jasiński Ksawier

  5. Dudzik Ksawery

  6. Dzida Amelia

  7. Pawlik Anastazja

  8. Radecka Aurelia

  9. Stencel Maja

 

Klasa 1c

  1. Drabik Nikola

  2. Golik Anna

  3. Grochla Nikola

  4. Hak Agata

  5. Kocjan Amelia

  6. Kopyto Julia

  7. Koszembar Antoni

  8. Kurek Ewa

  9. Modlińska Wiktoria

  10. Sawicki Kamil

 

Klasa 1d

  1. Gubisz Karol

  2. Kempa Julia

  3. Kocur Nicola

  4. Koral Michalina

  5. Kowalski Szymon

  6. Mrochen Maja

  7. Słomińska Amelia

  8. Świniarski Wojciech

  9. Tobolski Maximilian

 

Klasa 2a

  1. Gruszka Aleksander

  2. Damek Emilia

  3. Krupa Emilia

  4. Muszkiet Mateusz

  5. Pogoda Łukasz

  6. Traciłowska Dorota

  7. Walnik Adam

  8. Białecki Filip

  9. Wróżyna Ludwik

  10. Wędrychowicz Wiktoria

 

Klasa 2b

  1. Buk Tomasz

  2. Czyba Wiktor

  3. Dymiński Denis

  4. Rogóż Maja

  5. Stachowiak Dawid

  6. Papiernik Martyna

  7. Gustowska Jessica

  8. Hadrych Barbara

  9. Holewik Zuzanna

  10. Kamieniak Martyna

  11. Lenarcik Dominika

  12. Pakuła Adam

  13. Peła Natalia

  14. Tylenda Patryk

  15. Hedwig Karolina

  16. Paliwoda Witold

 

Klasa 2c

  1. Bieda Martyna

  2. Golec Michał

  3. Górniak Przemysław

  4. Jaszinowska Natalia

  5. Kawa Izabela

  6. Kinder Wiktoria

  7. Kornacka Alicja

  8. Przbytek Hubert

  9. Tomeczek Joanna

  10. Zok Przemysław

 

Klasa 2d

  1. Brzozowski Wiktor

  2. Kasprzycki Jakub

  3. Nowik Tobiasz

  4. Piszczek Elżbieta

  5. Horwath Jarosław

  6. Stefan Paulina

 

Klasa 3a

  1. Pastuszka Vanessa

  2. Słomińska Maja

  3. Piszczek Sabina

  4. Fila Wiktoria

  5. Mierzwa Karolina

 

Klasa 3b

  1. Bobowski Kacper

  2. Hedwig Kacper

  3. Lisiecka Zuzanna

  4. Jaszinowska Tatiana

  5. Kotowicz Wiktor

  6. Ptak Mateusz

  7. Żak Justyna

  8. Szczanowicz Karolina

 

Klasa 3c

  1. Madejska Matylda

  2. Opyrchał Dominik

  3. Pękała Wiktoria

  4. Polok Małgorzata

  5. Szczęśniak Kinga

  6. Trocha Wiktoria

  7. Wedrychowicz Filip

  8. Wosik Łukasz

  9. Morgał Szymon

Klasa 4a

  1. Gubisz Aleksander

  2. Wawrzynek Klaudia

  3. Gubisz Aleksander

  4. Aulich Amelia

  5. Dyla Julia

  6. Spyra Krzysztof


Klasa 4b

  1. Krzysztof Pakuła

  2. Wacławczyk Kornelia

  3. Żyła Wioletta

  4. Szepiszczak Milena

  5. Płaza Maria

  6. Praska Karolina

  7. Wilczek Oskar

Klasa 4c
  1. Kaczmarczyk Julia

  2. Demska Dominnika

  3. Musioł Artur

  4. Androsiuk Mateusz

Klasa 5a
1. Kampczyk Kamil
Klasa 5b
1. Rybarz Michelle
2.Magiera Monika
3.Miłoś Natalia
4. Traciłowska Marta
Klasa 5c
1. Korczak Karolek
2. Polok Dorota
3. Przybytek Franek
4. Domin Klaudia
Klasa 6a
1. Burczy Justyna
2. Pilich Paulina
3. Juranek Natalia
Klasa 6b
1. Lechowicz Aleksandra
2. Chojnicka Amanda
3. Grochla Nikola
Klasa 6c
1. Menartowicz Michał
2. Buk Witold
3. Dzierzgwa Marta
4. Kubacka Emilia
5. Hedwig Mateusz
6. Krzemień Oliwia

 

Rok szkolny 2015/2016 - I semestr

Klasa 4a

Wawrzynek Klaudia

Gubisz Aleksander

Aulich Amelia



Klasa 4b

Krzysztof Pakuła

Wacławczyk Kornelia

Żyła Wioletta

Szepiszczak Milena

Leszczyńska Alicja

Płaza Maria

Praska Karolina

Wilczek Oskar



Klasa 4c

Androsiuk Mateusz

Musioł Artur

Kaczmarczyk Julia



Klasa 5a

Kampczyk Kamil



Klasa 5b

Rybarz Michelle

Sznajder Bartosz

Pawlik Szymon

Magiera Monika

Sitek Wiktoria



Klasa 5c

Korczak Karolek

Polok Dorota

Przybytek Franek

Domin Klaudia



Klasa 6a

Juranek Natalia

Juruć Dawid

Billik Krzysztof



Klasa 6b

Lechowicz Aleksandra

Chojnicka Amanda

Grochla Nikola

Lisiewska Oliwia



Klasa 6c

Michał Menartowicz

Dzierzgwa Marta

Buk Witold

 

 

Rok szkolny 2014/2015 - koniec roku szkolnego

kl. 1a mgr Mirosława Twardowska- Wiecha

1. Białecki Filip

2. Damek Emilia

3. Gruszka Aleksander

4. Krupa Emilia

5. Muszkiet Mateusz

6. Pogoda Łukasz

7. Traciłowska Dorota

8. Walnik Adam

9. Wędrychowicz Emilia

10. Wróżyna Ludwik

kl.1b mgr Sylwia Konieczna

1. Buk Tomasz

2. Czyba Wiktor

3. Dymiński Denis

4. Kamieniak Martyna

5. Pakuła Adam

6. Jankowska Julia

7. Hadrych Barbara

8. Peła Natalia

9. Stachowiak Dawid

10. Tylenda Patryk

11. Rogóż Maja

12. Hedwig Karolina

13. Paliwoda Witold

14. Juranek Maciej

15. Lenarcik Dominika

kl. 1c- mgr Mirosława Jurek

1. Kinder Wiktoria

2. Tomeczek Joanna

3. Przybytek Hubert

4. Jaszinowska Natalia

5. Górniak Przemysław

6. Kornacka Alicja

7. Golec Michał

8. Bieda Martyna

9. Czapek Natan

10. Zok Przemysław

11. Kawa Izabela

12. Komor Natalia

kl.1d- mgr Edyta Gumińska

1. Kasprzycki Jakub

2. Nowik Tobiasz

3. Podkowa Mateusz

kl. 2a- mgr Małgorzata Ryńska- Taszakowska

1. Słomińska Maja

2. Piszczek Sabina

kl.2b- mgr Barbara Janas

1. Bobowski Kacper

2. Hedwig Kacper

3. Lisiecka Zuzanna

4. Jaszinowska Tatiana

5. Kotowicz Wiktor

6. Ptak Mateusz

7. Żak Justyna

8. Szczanowicz Karolina

kl. 2c- mgr Renata Sobczyk

1. Aptacy Adam

2. Madejska Matylda

3. Morga Szymon

4. Wędrychowicz Filip

5. Opyrchał Dominik

6. Pękała Wiktoria

7. Polok Małgorzata

8. Szczęśniak Kinga

9. Trocha Wiktoria

kl. 3a- mgr Joanna Wyrębak

1. Bełtek Martyna

2. Aulich Amelia

3. Gubisz Aleksander

4. Herman Alan

5. Spyra Krzysztof

6. Wajgiert Mariusz

7. Wawrzynek Klaudia

kl. 3b- mgr Izolda Biniarz- Koszembar

1. Pakuła Krzysztof

2. Wacławczyk Kornelia

3. Żyła Wioleta

4. Szepiszczak Milena

5. Leszczyńska Alicja

kl. 3c mgr Katarzyna Skop

1. Androsiuk Mateusz

2. Demska Dominika

3. Gawron Denis

4. Gebauer Bartosz

5. Kaczmarczyk Julia

6. Kiołbasa Tymon

7. Kostelnik Julita

8. Musioł Artur

9. Olszewska Zuzanna

10. Sołtys Bianka

11. Stefko Oliwia

kl. 4a- mgr Bożena Papiernik

1. Kamil Kampczyk

2. Oliwia Grzyb

kl. 4b- Aleksandra Dyla

1. Sznajder Bartosz

2. Magiera Monika

3. Rybarz Michelle

4. Sitek Wiktoria

5. Miłoś Natalia

6. Traciłowska Marta

kl. 4c- mgr Agnieszka Nowotarska- Barczak

1. Karol Korczak

2. Polok Dorota

3. Domin Klaudia

4. Przybytek Franciszek

5. Gałczyńska Weronika

kl. 5a- mgr Bożena Wróbel

1. Juruć Dawid

2. Juranek Natalia

3. Burczy Justyna

4. Pilich Paulina

kl. 5b- mgr Magdalena Świerkot

1. Lechowicz Aleksandra

2. Grochla Nikola

3. Chojnicka Amanda

kl. 5c- mgr Beata Matyjaszczyk

1. Olek Zuzanna

2. Menartowicz Michał

3. Buk Witold

4. Dzierzgwa Marta

5. Kubacka Emilia

6. Mateusz Hedwig

kl. 6a- mgr Ewa Zuber

1. Bawełek Michał

2. Kabziński Norbert

3. Ryżyk Paulina

4. Klyta Jakub

5. Lubas Wiktoria

6. Szewczuk Joanna

7. Judziński Mateusz

8. Malinowska Aleksandra

kl. 6b- mgr Anna Krawczyk

1. Natalia Kokowska

2. Oskar Gusta

3. Aleksandra Popęda

4. Agnieszka Mężykowska

5. Nataniel Nowok

6. Martyna Landkocz

7. Anna Surdyk

8. Weronika Krzeszowiak

9. Sebastian Głuszkowski

10. Emilia Rygol

11. Oliwia Kaźmierczak

12. Rybarz Mateusz

13. Jasica Bobek

 

Rok szkolny 2014/2015- semestr I

Klasa 1 a

Damek Emilia

Gruszka Aleksander

Krupa Emilia

Muszkiet Mateusz

Pogoda Łukasz

Walnik Adam.

Wróżyna Ludwik

Klasa 1b

Buk Tomasz

Czyba Wiktor

Dymiński Denis

Kamieniak Martyna

Pakuła Adam

Jankowska Julia

Peła Natalia

Stachowiak Dawid

Tylenda Patryk

Paliwoda Witold

Hedwig Karolina

Klasa 1c

Kinder Wiktoria

Tomeczek Joanna

Przybytek Hubert

Jaszinowska Natalia

Machulec Marta

Kornacka Alicja

Golec Michał

Klasa 1d

Głombig Wiktoria

Kasprzycki Jakub

Piszczek Elżbieta

Klasa 2a

Pastuszka Vanessa

Słomińska Maja

Rzepka Mateusz

Klasa 2b

Bobowski Kacper

Hedwig Kacper

Lisiecka Zuzanna

Jaszinowska Tatiana

Kotowicz Wiktor

Ptak Mateusz

Żak Justyna

Klasa 2c

Aptacy Adam

Madejska Matylda

Morga Szymon

Nowok Bartłomiej

Opyrchał Dominik

Pękała Wiktoria

Polok Małgorzata

Szczęśniak Kinga

Trocha Wiktoria

Wosik Łukasz

Klasa 3a

Bełtek Martyna

Aulich Amelia

Gubisz Aleksander

Herman Alan

Spyra Krzysztof

Wajgiert Mariusz

Wawrzynek Klaudia

Klasa 3b

Pakuła Krzysztof

Żyła Wioleta

Wacławczyk Kornelia

Leszczyńska Alicja

Łyko Igor

Szepiszczak Milena

Praska Karolina

Wilczek Oskar

Klasa 3c

Androsiuk Mateusz

Demska Dominika

Gebauer Bartosz

Gawron Denis

Kaczmarczyk Julia

Kiołbasa Tymon

Musiał Artur

Sołtys Bianka


Rok szkolny 2013/2014

1a   -Fila Wiktoria, Mierzwa Karolina. Pastuszka Vanessa

1b - Bobowski Kacper, Hedwig Kacper, Jaszinowska Tatiana

Klyta Zuzanna, Kotowicz Wiktor, Lisiecka Zuzanna

Ptak Mateusz, Żak Justyna, Szczanowicz Karolina

Holewik Martyna

1c - Aptacy Adam, Madejska Matylda, Pękała Wiktoria

Polok Małgorzata, Szczęśniak Kinga, Trocha Wiktoria

Wosik Łukasz, Morga Szymon, Nowok Bartłomiej

Opyrchał Dominik

2a - Adameczek Natalia, Bełtek Martyna, Aulich Amelia

Gubisz Aleksander, Alan Herman

Spyra Krzysztof, Klaudia Wawrzynek

2bŻyła Wioleta, Jasińska Wiktoria

Wacławczyk Kornelia, Szepiszczak Milena

Praska Karolina, Pakuła Krzysztof

Leszczyńska Alicja, Debudaj Maria

2c- Gebauer Bartosz ,Kaczmarczyk Julia

Kiołbasa Tymon, Musioł Artur

Olszewska Zuzanna, Sołtys Bianka

Androsiuk Mateusz, Kostelnik Julita

3a- Grzyb Oliwia, Kampczyk Kamil

Połap Wiktoria, Seweryn Anna

Swatek Julia, Witkowski Oskar

3b- Bauman Weronika, Magiera Monika

Mężykowska Monika, Miłoś Natalia

Pawlik Szymon, Rybarz Michelle

Sitek Wiktoria, Smolka Emilia

Sznajder Bartosz, Traciłowska Marta

3c- Domin Klaudia, Gałczyńska Weronika

Korczak Karol, Polok Dorota

Przybytek Franciszek, Woźny Martyna

 

4a

Juruć  Dawid -4,9

Kamieniak Natalia -4,9

Pilich Paulina- 4,8

4b

Lechowicz Aleksandra. - 5,45

Chojnicka Amanda -5,18

Grochla Nikola - 5,00

Lisiewska Oliwia - 4,82

4c

Menartowicz Michał - 5,45

Dzierzgwa Marta-  5,18

Buk Witold-  5,00

Olek Zuzanna -4,91

Kubacka Emila -4,82

5a

Bawełek Michał-.5,73

Daniel Paulina-5,55

Ryżyk Paulina-5,0

Kabziński Norbert- 4,82.

5b

Aleksandra Popęda -5.45

Natalia Kokowska - 5.36

Anna Surdyk - 5,18

Nataniel Nowok - 5.27

Weronika Krzeszowiak - 5,18

Agnieszka Mężykowska - 5.18

Martyna Landkocz - 5,09

Sebastian Głuszkowski - 4.80

Oliwia Kaźmierczak - 5,18

 

6a

 

Natalia Senaczek-5,27

Barbara Byczek -4,82

Katarzyna Szewczuk- 4,36

6b

Patryk Głuszkowski, Mateusz Lisiecki- 5,55

Emilia Sznajder - 5,44

Natalia Sitek -5,22

Alicja Bargieła - 5,11

Wiktoria Derba, Oliwia Skorupa, Marcel Woźny - 5,00

Roksana Nessmann - 4,77

6c

Wałach Karolina- 5,8

Czyż Vanessa-      5,7

Dworniczak Zofia- 5,4

Rusek Szymon-      5,3

Stacherski Wiktor- 5,3

Zachara Agnieszka- 5,2

Borówka Filip-       5,1

Strzępek Łukasz -5,1

Strzępek Paweł-     5,0

Stolorz Bartłomiej- 4,9

Asztemborski Rafał -4,8

 


Rok szkolny 2012/2013

 

Klasa 1a- wych. mgr Joanna Wyrębak

Adameczek Natalia, Aulich Amelia, Bełtek Martyna, Burski Jakub,

Gubisz Aleksander, Herman Alan, Salwik Emilia, Wawrzynek Klaudia

Klasa 1b- wych. mgr Izolda Biniarz- Koszembar

Krasowski Kacper, Leszczyńska Alicja, Łyko Igor, Mielczarek Cyprian,

Pakuła Krzysztof, Wacławczyk Kornelia

Klasa 1c- wych. mgr Katarzyna Skop

Androsiuk Mateusz, Demska Dominika, Gawron Denis, Gebauer Bartosz,

Kaczmarczyk Julia, Kiołbasa Tymon, Musioł Artur, Olszewska Zuzanna

Klasa 2a- wych. mgr Mirosława Twardowska- Wiecha

Grzyb Oliwia, Rozpara Adrian, Swatek Julia, Wawrzyniuk Kamila

Klasa 2b- wych. mgr Sylwia Konieczna

Baumann Weronika, Dzierzgwa Paweł, Magiera Monika, Miłoś Natalia,Pawlik Szymon,

Rybarz Michaelle, Sitek Wiktoria, Smolka Emilia, Sznajder Bartosz, Traciłowska Marta

Klasa 2c- wych. mgr Mirosława Jurek

Gałczyńska Weronika, Jankowicz Kamila, Korczak Karol, Polok Dorota, Woźny Martyna

Klasa 3a- wych. mgr Magorzata Ryńska- Taszakowska

Burczy Justyna, Juruć Dawid, Kamieniak Natalia, Pilich Paulina

Klasa 3b- wych. mgr Barbara Janas

Bias Mateusz, Chojnicka Amanda, Herman Patryk, Grochla Nicola,

Lechowicz Aleksandra, Lisiewska Oliwia,

Klasa 3c- wych. mgr Renata Sobczyk

Buk Witold, Dzierzgwa Marta, Kubacka Emilia, Makówka Mateusz,

Menartowicz Michał, Wawrzyniku Marcel, Władacz Julia

Klasa 4a- wych. mgr Ewa Zuber

Bawełek Michał, Daniel Paulina, Lubas Paulina,

Szewczuk Joanna, Ryżyk Paulina,

Klasa 4b- wych. mgr Anna Krawczyk

Bobek Jesica, Dudzic Patryk, Głuszkowski Sebastian, Kazimierczak Oliwia,

Kokowska Natalia, Krzeszowiak Weronika, Landkocz Martyna, Mężykowska Agnieszka,

Nowok Nataniel, Popęda Aleksandra, Rybarz Mateusz, Rygol Emilia, Surdyk Anna

Klasa 5a- wych. mgr Bożena Papiernik

Byczek Barbara, Senaczek Natalia

Klasa 5b- wych. mgr Agnieszka Nowotarska

Bargieła Alicja, Głuszkowski Patryk, Lisiecki Mateusz, Sitek Natalia,

Skorupa Oliwia, Szepiszczak Dawid, Sznajder Emilia, Woźny Marcel

Klasa 5c- wych. mgr Aleksandra Dyla

Asztemborski Rafał, Borówka Filip,Czyż Vanessa, Dworniczak Zofia,

Rusek Szymon, Stacherski Wiktor, Stolorz Bartłomiej, Strzępek Łukasz,

Strzępek Paweł, Wałach Karolina, Zachara Agnieszka

Klasa 6a- wych. mgr Magdalena Świerkot

Busek Wanesa, Byczek Katarzyna, Ciosek Sylwia, Gebauer Weronika,

Musiał Kamil, Szymański Michał, Świerkot Julia, Zagórski Dominik

Klasa 6b- wych. mgr Elżbieta Mydla

Brol Patrycja, Brzeziecka Anna, Lisiewska Paulina, Mrówka Magdalena,

Sobolewska Magdalena, Szwanke Helena,

Klasa 6c- wych. mgr Marta Kubarek

Baucz Wiktoria, Ostrowska Sandra, Paluch Magdalena, Sobocka Agnieszka


 

 

 

Najlepsi uczniowie roku szkolnego 2011/2012

Klasa 1a

wych. mgr Mirosława Twardowska- Wiecha

Manjura Paulina

Kampczyk Kamil

Grzyb Oliwia

Borkowska Martyna

Seweryn Anna

Witkowski Oskar

Wawrzyniak Kamila

 

Klasa 1b

wych. mgr Sylwia Konieczna

Miłoś Natalia

Mężykowska Monika

Magiera Monika

Dzierzgwa Paweł

Anioł Nicola

Traciłowska Marta

Sznajder Bartosz

Smolka Emilia

Rybarz Michelle

Pawlik Szymon

Klasa 1c

wych. mgr Mirosława Jurek

Korczak Kajojek

Jankowicz Kamila

Gałczyńska Weronika

Domin Klaudia

Woźny Martyna

Szlosarek Klaudia

Polok Dorota

Kozina Wiktoria

Klasa 2a

wych. mgr Małgorzata Ryńska- Taszakowska

Juruć Dawid

Burczy Justyna

Arabas Karolina

Leśniak Dominik

Konopka Nikodem

Kamieniak Natalia

Klasa 2b

wych. mgr Barbara Janas

Gancarz Paulina

Chojnicka Amanda

Bogacka Wanesa

Bias Mateusz

Pająk Monika

Lisiewska Oliwia

Lechowicz Aleksandra

Herman Patryk

Klasa 2c

wych. mgr Renata Sobczyk

Makówka Mateusz

Kubacka Emilia

Dzierzgwa Marta

Buk Witold

Władacz Julia

Wawrzyniuk Marcel

Menartowicz Michał

Klasa 3a

wych. mgr Joanna Wyrębak

Lubas Wiktoria

Judziński Mateusz

Grymel Jakub

Klasa 3b

wych. mgr Izolda Biniarz- Koszembar

Surdyk Anna

Rygol Emilia

Rybarz Mateusz

Popęda Aleksandra

Nowok Nataniel

Mężykowska Agnieszka

Landkocz Martyna

Krzeszowiak Weronika

Kokowska Natalia

Kaźmierczak Oliwia

Głuszkowski Sebastian

Dudzik Patryk

Baranowicz Marcelina

Klasa 3c

wych. mgr Katarzyna Skop

Kocan Dominik

Daniel Paulina

Bawełek Michał

Ryżyk Paulina

Posmyk Łukasz

Kowalczyk Kamil

Klasa 4a

wych. mgr Bożena Papiernik

Senaczek Natalia

Klasa 4b

wych. mgr Agnieszka Nowotarska

Woźny Marcel

Sznajder Emilia

Szepiszczak Dawid

Skorupa Oliwia

Sitek Natalia

Lisiecki Mateusz

Głuszkowski Patryk

Bargieła Alicja

Klasa 4c

wych. mgr Aleksandra Dyla

Zachara Agnieszka

Wałach Karolina

Strzępek Paweł

Strzępek Łukasz

Stacherski Wiktor

Rusek Szymon

Dworniczak Zofia

Czyż Vanessa

Buczek Maria

Klasa 5a

wych. mgr Mariola Naumienia

Gebauer Weronika

Ciosek Sylwia

Busek Vanesa

Świerkot Julia

Szymański Michał

Musioł Kamil

Klasa 5b

wych. mgr Elżbieta Mydla

Lisiewska Paulina

Brzeziecka Ania

Brol Patrycja

Szwanke Helena

Sobolewska Magda

Mrówka Magdalena

Klasa 5c

wych.mgr Anna Tomeczek

Agnieszka Sobocka

Magdalena Paluch

Wiktoria Baucz

 


Najlepsi uczniowie w I semestrze roku szkolnego 2011/2012

Klasa 2a

wych.: mgr Małgorzata Ryńska- Taszakowska

Bilik Krzysztof

Juruć Dawid

Kamieniak Natalia

Pilich Paulina

Szypuła Natalia

Klasa 2b

wych.: mgr Barbara Janas

Bias Mateusz

Bogacka Wanesa

Lechowicz Aleksandra

Lisiewska Oliwia

Klasa 2c

wych.: Renata Sobczyk

Buk Witold

Dzierzgwa Marta

Kubacka Emilia

Menartowicz Michał

Wawrzyniuk Marcel

Władacz Julia

Klasa 3a

wych.: mgr Joanna Wyrębak

Grymel Jakub

Judziński Mateusz

Lubas Wiktoria

Wróbel Daria

Klasa 3b

wych.: mgr Izolda Biniarz- Koszembar

Baranowicz Marcelina

Dudzik Patryk

Głuszkowski Sebastian

Kazimierczak Oliwia

Kokowska Natalia

Krzeszowiak Weronika

Landkocz Martyna

Nowok Nataniel

Popęda Alesandra

Rybarz Mateusz

Rygol Emilia

Surdyk Anna

Ślusarek Patryk

Klasa 3c

wych.: mgr Katarzyna Skop

Bawełek Michał

Daniel Paulina

Kocan Dominik

Ryżyk Paulina

Klasa 4a

wych.: mgr Bożena Papiernik

Senaczek Natalia

Klasa 4b

wych.: mgr Agnieszka Nowotarska

Głuszkowski Patryk

Księżyk Pola

Lisiecki Mateusz

Sznajder Emilia

Klasa 4c

wych.: mgr Aleksandra Dyla

Borówka Filip

Buczek Maria

Czyż Vanessa

Dworniczak Zofia

Rusek Szymon

Strzępek Łukasz

Strzępek Paweł

Wałach Karolina

Zachara Agnieszka

Klasa 5a

wych.: mgr Mariola Naumienia

Busek Vanesa

Szymański Michał

Klasa 5b

wych.: mgr Elżbieta Mydla

Mrówka Magdalena

Szwanke Helena

Klasa 5c

wych.: mgr Anna Tomeczek

Julia Świerkot

Klasa 6a

wych.: mgr Magdalena Świerkot

Mrówka Marta

Pawicka Paulina

Rączkowska Karolina

Wieczorek Anna

Klasa 6b

wych.: mgr Anna Krawczyk

Dworniczka Małgorzata

Hojnca Marcin

Nowrotek Joanna

Mikrut Justyna

Pietruszka Karolina

Stachurska Weronika


 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2010/2011

 

KLASA 1A

wych.: mgr Małgorzata Ryńska- Taszakowska

Olga Jamborska

Natalia Kamieniak

 

KLASA 1B

wych.: mgr Barbara Janas

Bias Mateusz

Bogacka Wanesa

Herman Patryk

Lechowicz Aleksandra

Lisiewska Oliwia

 

KLASA 1C

wych.: mgr Renata Sobczyk

Buk Witold

Dzierzgwa Marta

Kubacka Emilia

Makówka Mateusz

Menartowicz Michał

Wawrzyniuk Marcel

Władacz Julia

 

KLASA 2A

wych.: mgr Joanna Wyrębak

Grymel Jakub

Judziński Mateusz

Klyta Jakub

Malinowska Aleksandra

Wróbel Daria

 

KLASA 2B

wych.: mgr Izolda Biniarz- Koszembar

Baranowicz Marcelina

Dudzik Patryk

Głuszkowski Sebastian

Kazimierczak Oliwia

Kokowska Natalia

Krzeszowiak Weronika

Landkocz Martyna

Mężykowska Agnieszka

Popęda Aleksandra

Rybarz Mateusz

Rygol Emilia

Surdyk Anna

Ślusarek Patryk

 

KLASA 2C

wych.: mgr Katarzyna Skop

Bawełek Michał

Daniel Paulina

Kocjan Dominik

Posmyk Łukasz

Ptak Szymon

Ryżyk Paulina

Szewczuk Joanna

 

KLASA 3A

wych.: mgr Mirosława Twardowska- Wiecha

Kobryn Wiktoria

Lenert Bartłomiej

Mielczarek Dawid

Schmidt Fabian

Senaczek Natalia

Szewczuk Katarzyna

 

KLASA 3B

wych.: mgr Sylwia Konieczna

Bargieła Alicja

Gałczyński Daniel

Głuszkowski Patryk

Lisiecki Mateusz

Sitek Natalia

Skorupa Oliwia

Sznajder Emilia

Szepiszczak Dawid

Tylenda Paweł

Tylenda Tomasz

Woźny Marcel

 

KLASA 3C

wych.: mgr Mirosława Jurek

Asztemborski Rafał

Borówka Filip

Buczek Maria

Czyż Vanessa

Dworniczak Zofia

Rusek Szymon

Rusinek Julia

Stacherski Wiktor

Stolorz Bartłomiej

Strzępek Łukasz

Strzępek Paweł

Wałach Karolina

 

 

KLASA 4A

wychowawca: mgr Mariola Naumienia

Busek Vanesa

Gebauer Weronika

Musioł Kamil

Szymański Michał

 

KLASA 4B

wych.: mgr Elżbieta Mydla

Brol Patrycja

Lisiewska Paulina

Mrówka Magdalena

Sobolewska Magdalena

Szwanke Helena

 

KLASA 4C

wych.: mgr Anna Tomeczek

Baucz Wiktoria

Brzeziecka Anna

Paluch Magdalena

Pilarz Paulina

Sobocka Agnieszka

Świerkot Julia

 

KLASA 5A

wych: mgr Magdalena Świerkot

Grochla Patrycja

Mrówka Marta

Rajczyk Magdalena

Rajczyk Mateusz

Rączkowska Karolina

Pawicka Paulina

Wieczorek Anna

 

KLASA 5B

wych.: mgr Anna Krawczyk

Debudaj Agnieszka

Dworniczak Małgorzata

Hoinca Marcin

Kocan Sebastian

Mikrut Justyna

Nowrotek Sebastian

Pietruszka Karolina

Stachurska Weronika

Staszczuk Justyna