Czcionka
Godło Polski
Godło Polski

 

 

 

 

 

 

 

Laureaci konkursów

Rok szkolny 2016/17

MISTRZ CZYTANIA 2016

KLASY 1-3

1. Wojciech Świniarski- klasa 2d

Karol Górowski - klasa 2a

Agata Hak - klasa 2c

KLASY 4-6

1. Marysia Płaza - klasa 5b

Kacper Bobowski - klas 4b

 

LATAWIEC 2016

1. Klasa 4a

2. Klasa 4b

3. Klasa 6b

 

Konkurs "Zgadnij, kto to ! "

Klasy 1-3

1. Wojciech Świniarski - klasa 2d

2. Martyna Papiernik -  klasa 3b

3. Piotr Odój - klasa 2a

 

Klasy 4-6

1. Oliwia Grzyb - klasa 6a

2. Kamila Nowińska - klasa 6a

3. Matylda Madejska - klasa 4c

 

 

SUPER-DYNIA

Klasy 1-3

1. Klasa 3a

2. Klasa 3c

3. Klasa 2c

 

Klasy 4-6

1. Klasa 6b

2. Klasa 5b i 5c

3. Klasa 4b

 

MISTRZ KLAWIATURY 2016

1. Potempa Nikola

2. Musioł Artur

3. Bilik Piotr.

 

Szkolny Konkurs Ekologiczny „Stworki Śmieszki”

Laureaci konkursu:

I miejsce – Wojtek Świniarski 2d

II miejsce – Mikołaj Wachowicz 1a

Amelia Słomińska 2d

III miejsce – Zuzanna Bystrzowska 2a

Emilia Wodyk 2a

 

"Rzeźby w śniegu - Bałwan 2017".
I m - ce kl. 5C (35 pkt)
II m - ce kl. 4A (32 pkt)
III m - ce kl. 6B (31 pkt)
IV m - ce kl. 5B (27 pkt)
V m - ce kl. 5A (26 pkt)
VI m - ce kl. 6A (25 pkt)
VII m - ce kl. 4B (24 pkt)
VIII m -ce kl. 4C i kl. 6C (22 pkt)

 

Konkurs ze znajomości wiedzy o bezpieczeństwie w sieci internet.

1. Monika Magiera - kl. 6B
2. Kamil Izdebski - kl. 6A
3. Klaudia Domin, Weronika Gałczyńska - kl. 6C


 

 

Warte podkreślenia osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2015/2016

 

  1. Choinka pełna cudów” - wyróżnienie w konkursie miejskim

  2. Znam mapę Europy” -I miejsce konkursie miejskim

  3. "Planeta Ziemia - rośliny" - II miejsce , wyróżnienie w konkursie miejskim

  4. ABC zdrowia” - wyróżnienie konkurs regionalny

  5. „ Z Przyrodą Za Pan Brat” -wyróżnienie konkurs miejski

  6. Turniej rodzinny  Rodzice - Dzieciom, Dzieci -  Rodzicom - II miejsce w Chorzowie w rozgrywkach piłkarskich, I miejsce w dopingu i prezentacji szkoły.

  7. " Z językiem za pan brat":- I miejsce konkurs miejski

  8. Dyktando”: - III miejsce konkurs miejski

  9. Kangur matematyczny – wyróżnienie konkurs międzynarodowy



Osiągnięcia sportowe na szczeblu miejskim:

I miejsce chłopców w mini siatkówce

II miejsce chłopców w mini koszykówce

III miejsce chłopców w mini piłce ręcznej

I miejsce w siatkówce plażowej

III miejsce chłopców w czwórboju lekkoatletycznym.

 

Osiągnięcia sportowe na szczeblu rejonowym:

III miejsce chłopców w mini siatkówce




KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"
Śląskie Stowarzyszenie Oświatowe "Delta"
Witold Buk- wyróżnienie
opiekun: mgr Beata Matyjaszczyk
Karol Korczak- wyróżnienie
opiekun: mgr M.Jurek
Szymon Pawlik- wyróżnienie
opiekun: mgr S. Konieczna
J. Strzępek- 41 miejsce
opiekun: mgr M.Naumienia
F. Borówka- wyróżnienie
opiekun: mgr M.Jurek


OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY
Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie
Z. Dworniczak- laureat 6 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej- Mistrz ortografii
Opiekun: mgr M. Jurek
W. Stacherski- laureat 8 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej- Mistrz ortografii
Opiekun: mgr M. Jurek
E. Sznajder- laureat 10 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej- Mistrz ortografii
Opiekun: mgr Sylwia Konieczna
J. Rusinek- wyróżnienie- Ekspert ortografii
opiekun: mgr M. Jurek
M. Buczek- wyróżnienie- Ekspert ortografii
opiekun: mgr M. Jurek
K. Wałach- wyróżnienie- Ekspert ortografii
opiekun: mgr M. Jurek
R. Asztemborski- Ekspert ortografii
opiekun: mgr M. Jurek


Z POLSZCZYZNĄ ZA PAN BRAT
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 CHORZÓW
W. Łukaszewicz, M. Soczówka, M. Wyleżoł- I miejsce
opiekun: mgr A. Tomeczek, mgr M. Zachara


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA "OLIMPUSEK"
CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ W WARSZAWIE
Z. Dworniczak- Laureat konkursu ( 7 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej)
opiekun: mgr M. Jurek
W. Stacherski- Laureat konkursu ( 10 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej)
opiekun: mgr M. Jurek
M. Buczek- wyróżnienie
opiekun: mgr M. Jurek
J. Rusinek- wyróżnienie
opiekun: mgr M. Jurek



Z POLSZCZYZNĄ ZA PAN BRAT
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 W CHORZOWIE
J. Świerkot, P. Lechowicz, K. Michalska- I miejsce
opiekun: mgr A. Tomeczek



OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY "ZUCH"
CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ W WARSZAWIE
F. Borówka- laureat konkursu ( 8 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej)
opiekun: mgr M. Jurek
Z. Dworniczak- laureat konkursu ( 8 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej)
opiekun: mgr M. Jurek
E. Sznajder- laureat konkursu ( 9 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej)
opiekun: mgr S. Konieczna


KONKURS MŁODYCH PISAMKÓW "ŁAP ZA PIÓRO"
GIMNAZJUM NR 2 W CHORZOWIE
Grupa redakcyjna- I miejsce
opiekun: mgr A. Tomeczek


SCRABBLE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 W CHORZOWIE
M. Wyleżoł- II miejsce
opiekun: mgr B. Papiernik



KONKURS MIEJSKI ORGANIZOWANY PRZE SP 13 W CHORZOWIE

„Jesienne barwy Chorzowa”

wyróżnienia:

Daria Wróbel klasa 3a - opiekun: Joanna Wyrębak

Natalia Senaczek klasa  4a - opiekun: Ewa Kordecka, Agnieszka Szafarczyk, Joanna Górny

WERNISAŻ WYSTAWY POPLENEROWEJ "SIELSKIE KLIMATY"
ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH W KATOWICACH

N. Kuźniciusz- I miejsce
opiekun: mgr M. Stoczkiewicz-Wanot
M. Paluch, P. Grochla, J. Pasieka, S. Pasieka, Z. Dworniczak- kwalifikacje do wystawy
opiekun: mgr M. Stoczkiewicz- Wanot

I MIEJSKI KONKURS INTERDYSCYPLINARNY
CZ. PLASTYCZNA "ZABYTKI CHORZOWA STAREGO"
GIMNAZJUM NR 2 W CHORZOWIE
P. Grochla- II miejsce
opiekun: mgr M. Stoczkiewicz-Wanot
M. Paluch- II miejsce
opiekun: mgr M. Stoczkiewicz- Wanot
J. Świerkot- III miejsce
opiekun: mgr M. Stoczkiewicz- Wanot

TURNIEJ SZKÓŁ CHORZOWSKICH "CHORZÓW MOJA MAŁĄ OJCZYZNA"
CZ. PLASTYCZNA
"GRACZKI MOJEJ STARKI"
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W CHORZOWIE
W. Łukaszewicz, D. Szczepara, V. Czyż- I miejsce
opiekun: mgr M. Stoczkiewicz-Wanot

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
SKANSEN WPKiW CHORZÓW
M. Dzierzgwa- I miejsce'
opiekun: mgr M. Stoczkiewicz-Wanot
N. Kuźniciusz- wyróżnienie
opiekun: mgr M. Stoczkiewicz- Wanot
H. Szwanke- wyróżnienie
opiekun: mgr M. Stoczkiewicz - Wanot

ORIGAMI ŚWIĄTECZNE
GIMNAZJUM NR 3 W CHORZOWIE
B. Buczek- I miejsce
opiekun: mgr J. Górny, mgr A. Szafarczyk, mgr E. Kordecka
M. Adamczyk- I miejsce
opiekun: mgr J. Górny, mgr A. Szafarczyk, mgr E. Kordecka

KONKURS BOŻONARODZENIOWY
GIMNAZJUM NR 2 W CHORZOWIE
D. Wróbel- II miejsce w kategorii lampionów
opiekun: mgr J. Wyrębak
Ł. Strzępek, P. Strzępek- III miejsce w kategorii Szopek
opiekun: mgr M. Jurek

NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA NA BOŻE NARODZENIE
ŚWIETLICA SP1 KOŃSKIE
B. Buczek- wyróżnienie
opiekun: mgr J. Górny, mgr A. Szafarczyk, mgr E. Kordecka
A. BARGIEŁA- wyróżnienie
opiekun: mgr J. Górny, mgr A. Szafarczyk, mgr E. Kordecka


KONKURS PLASTYCZNY „WIELKANOCNA PALMA”
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 W CHORZOWIE

kategoria :Palma
J. Szewczuk- II miejsce
K. Doleżoł – III miejsce
A. Wójcik -wyróżnienie
B. Byczek -wyróżnienie
P. Piela i D. Krętosz – wyróżnienie
kategoria: Pisanka
M.Dzierzgwa- I miejsce
P. Dudzic- wyróżnienie

"PO DRUGIEJ STRONIE TĘCZY"
MDK BOGUCICE
N. Senaczek- wyróżnienie
opiekun: mgr J. Górny, mgr A. Szafarczyk, mgr E. Kordecka

"ZWIERZĘTA MAŁE I DUŻE"
ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁOCHOWO
B. Byczek- I miejsce
opiekun: mgr M. Twardowska- Wiecha

MÓJ TEATR
MDK LOMPY CHORZÓW
A. Krzyżowska- II miejsce
opiekun: mgr M. Twardowska- Wiecha'
M. Sikora- wyróżnienie
opiekun: mgr J. Wyrębak


WOLONTARIAT- RADOŚĆ POMAGANIA
HOSPICJUM
S. Ulfig- I miejsce
opiekun: mgr M. Zachara
S. Pasieka- I miejsce
opiekun: mgr A. Tomeczek


KONKURS KOLĘD
GIMNAZJUM NR 2 CHORZÓW
O. Malinowska- wyróżnienie
opiekun: mgr J. Wyrębak
Zespół: V. Czyż, J. Rusinek, K. Wałach, Z. Dworniczak- wyróżnienie
opiekun: mgr M. Jurek

Konkurs miejski organizowany przez SP nr 13 pt"Jesienne barwy Chorzowa"

wyróżnienia:

Daria Wróbel klasa 3a - opiekun: Joanna Wyrębak

Natalia Senaczek klasa  4a - opiekun: Ewa Kordecka, Agnieszka Szafarczyk, Joanna Górny

WERNISAŻ WYSTAWY POPLENEROWEJ "SIELSKIE KLIMATY"

ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH W KATOWICACH

N. Kuźniciusz- I miejsce

opiekun: mgr M. Stoczkiewicz-Wanot

M. Paluch, P. Grochla, J. Pasieka, S. Pasieka, Z. Dworniczak- kwalifikacje do wystawy

opiekun: mgr M. Stoczkiewicz- Wanot

I MIEJSKI KONKURS INTERDYSCYPLINARNY

CZ. PLASTYCZNA "ZABYTKI CHORZOWA STAREGO"

GIMNAZJUM NR 2 W CHORZOWIE

P. Grochla- II miejsce

opiekun: mgr M. Stoczkiewicz-Wanot

M. Paluch- II miejsce

opiekun: mgr M. Stoczkiewicz- Wanot

J. Świerkot- III miejsce

opiekun: mgr M. Stoczkiewicz- Wanot

TURNIEJ SZKÓŁ CHORZOWSKICH "CHORZÓW MOJA MAŁĄ OJCZYZNA"

CZ. PLASTYCZNA

"GRACZKI MOJEJ STARKI"

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W CHORZOWIE

W. Łukaszewicz, D. Szczepara, V. Czyż- I miejsce

opiekun: mgr M. Stoczkiewicz-Wanot

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

SKANSEN WPKiW CHORZÓW

M. Dzierzgwa- I miejsce'

opiekun: mgr M. Stoczkiewicz-Wanot

N. Kuźniciusz- wyróżnienie

opiekun: mgr M. Stoczkiewicz- Wanot

H. Szwanke- wyróżnienie

opiekun: mgr M. Stoczkiewicz - Wanot

ORIGAMI ŚWIĄTECZNE

GIMNAZJUM NR 3 W CHORZOWIE

B. Buczek- I miejsce

opiekun: mgr J. Górny, mgr A. Szafarczyk, mgr E. Kordecka

M. Adamczyk- I miejsce

opiekun: mgr J. Górny, mgr A. Szafarczyk, mgr E. Kordecka

KONKURS BOŻONARODZENIOWY

GIMNAZJUM NR 2 W CHORZOWIE

D. Wróbel- II miejsce w kategorii lampionów

opiekun: mgr J. Wyrębak

Ł. Strzępek, P. Strzępek- III miejsce w kategorii Szopek

opiekun: mgr M. Jurek

NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA NA BOŻE NARODZENIE

ŚWIETLICA SP1 KOŃSKIE

B. Buczek- wyróżnienie

opiekun: mgr J. Górny, mgr A. Szafarczyk, mgr E. Kordecka

A. BARGIEŁA- wyróżnienie

opiekun: mgr J. Górny, mgr A. Szafarczyk, mgr E. Kordecka

KONKURS PLASTYCZNY „WIELKANOCNA PALMA”

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 W CHORZOWIE

kategoria :Palma

J. Szewczuk- II miejsce

K. Doleżoł – III miejsce

A. Wójcik -wyróżnienie

B. Byczek -wyróżnienie

P. Piela i D. Krętosz – wyróżnienie

kategoria: Pisanka

M.Dzierzgwa- I miejsce

P. Dudzic- wyróżnienie

"PO DRUGIEJ STRONIE TĘCZY"

MDK BOGUCICE

N. Senaczek- wyróżnienie

opiekun: mgr J. Górny, mgr A. Szafarczyk, mgr E. Kordecka

"ZWIERZĘTA MAŁE I DUŻE"

ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁOCHOWO

B. Byczek- I miejsce

opiekun: mgr M. Twardowska- Wiecha

MÓJ TEATR

MDK LOMPY CHORZÓW

A. Krzyżowska- II miejsce

opiekun: mgr M. Twardowska- Wiecha'

M. Sikora- wyróżnienie

opiekun: mgr J. Wyrębak

WOLONTARIAT- RADOŚĆ POMAGANIA

HOSPICJUM

S. Ulfig- I miejsce

opiekun: mgr M. Zachara

S. Pasieka- I miejsce

opiekun: mgr A. Tomeczek

KONKURS KOLĘD

GIMNAZJUM NR 2 CHORZÓW

O. Malinowska- wyróżnienie

opiekun: mgr J. Wyrębak

Zespół: V. Czyż, J. Rusinek, K. Wałach, Z. Dworniczak- wyróżnienie

opiekun: mgr M. Jurek