Czcionka
Godło Polski
Godło Polski

 

 

 

 

 

 

 

Świetlicowe newsy :)

Świetlica szkolna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.0016.30
Nauczyciele pracujący w świetlicy:
mgr Agnieszka Szafarczyk – kierownik świetlicy
mgr Joanna Górny – wychowawca
mgr Justyna Hyla – wychowawca
mgr Ewa Kordecka – wychowawca
mgr Aleksandra Dyla
mgr Elżbieta Mydla
mgr Monika Wojdylak
Głównym celem działalności świetlicy jest zapewnienie opieki uczniom przed zajęciami lekcyjnymi i po nich. W bezpiecznym i miłym otoczeniu uczniowie mogą odrobić prace domowe, zjeść posiłek, uczestniczyć w wielu interesujących zajęciach przygotowanych specjalnie dla nich.

W naszej świetlicy prowadzone są następujące zajęcia: - rozwijające umiejętności manualne – zabawy konstrukcyjne, układanki, malowanie farbami, rysowanie, kolorowanie, wycinanie, wydzieranie, sklejanie itp. - zajęcia rozwijające horyzonty umysłowe dziecka – czytanie książek, bajek, baśni, opowiadań, wierszy, oglądanie programów i filmów edukacyjnych dla dzieci, krzyżówki, zagadki, rebusy, gry dydaktyczne i edukacyjne, zabawy tematyczne, rozmowy i pogadanki z dziećmi; - zajęcia muzyczno - taneczne – zabawy taneczne, zabawy ruchowe przy muzyce; - gry i zabawy sportowe – szachy, tenis stołowy, zabawy z piłka, zabawy ze skakanką, hula hop, zabawy na boisku szkolnym, konkurencje indywidualne i zespołowe; - zajęcia relaksujące – relaks przy muzyce, dowolne zabawy dzieci, oglądanie bajek, spacery.

Świetlica szkolna oferuje uczniom pomoc w nauce, w odrabianiu zadań domowych, rozwija zainteresowania i zamiłowania dzieci oraz wspiera działalność poznawczą i artystyczną.
Zajęcia świetlicowe sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi uczniów: wzbogacają ich wiadomości, rozwijają umiejętności i zainteresowania, angażują emocjonalnie i wychowują.


Jeśli chcecie śledzić nasze losy i poznać nas bliżej to zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Dodatkowe wiadomości w zakładce "Rodzice" w górnym menu strony szkolnej.

Poprawiony (niedziela, 17 września 2017 16:20)

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

 

National Geographic

Nasza szkoła realizuje w roku szkolnym 2013-2014 program edukacyjny National Geographic Odkrywca
ENO
UNICEF

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości