Czcionka
Godło Polski
Godło Polski

 

 

 

 

 

 

 

Pasowanie na ucznia

,

,Do krainy wiedzy drzwi Wam otwieramy” – uroczystość pasowania na ucznia klasy I

W naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia szkoły podstawowej.

Uroczystość pasowania uczniów klas I rozpoczęła się wystąpieniem dyrektora szkoły – pani mgr Barbary Janas, która powitała wszystkich zebranych i podkreśliła, że pierwszoklasiści po akcie ślubowania zostaną już oficjalnie przyjęci do społeczności Szkoły Podstawowej nr 37 w Chorzowie.

Po programie artystycznym dyrektor szkoły uroczyście pasowała uczniów, którzy ślubowali „(…) być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.(…)”. Wychowawczynie wręczyły pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia.


Poprawiony (wtorek, 12 września 2017 17:20)

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

 

National Geographic

Nasza szkoła realizuje w roku szkolnym 2013-2014 program edukacyjny National Geographic Odkrywca
ENO
UNICEF

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości