Pasowanie na ucznia

,

,Do krainy wiedzy drzwi Wam otwieramy” – uroczystość pasowania na ucznia klasy I

W naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia szkoły podstawowej.

Uroczystość pasowania uczniów klas I rozpoczęła się wystąpieniem dyrektora szkoły – pani mgr Barbary Janas, która powitała wszystkich zebranych i podkreśliła, że pierwszoklasiści po akcie ślubowania zostaną już oficjalnie przyjęci do społeczności Szkoły Podstawowej nr 37 w Chorzowie.

Po programie artystycznym dyrektor szkoły uroczyście pasowała uczniów, którzy ślubowali „(…) być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.(…)”. Wychowawczynie wręczyły pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia.

Poprawiony (wtorek, 12 września 2017 17:20)