„Z Przyrodą Za Pan Brat”

18 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chorzowie odbyła się uroczystość podsumowująca Międzyszkolny konkurs przyrodniczy „Z Przyrodą Za Pan Brat”. Celem tego konkursu było rozbudzenie zainteresowań uczniów naukami przyrodniczymi oraz naukowym wyjaśnieniem otaczającej nas rzeczywistości. Konkurs składał się z dwóch etapów – części doświadczalnej, w której zespoły dwuosobowe przedstawiały zjawiska fizyczne oraz części indywidualnej polegającej na rozwiązaniu testu z wiedzy przyrodniczej. W tej konkurencji najlepszy był uczeń z naszej szkoły Szymon Pawlik z klasy VI B. Gratulujemy naszemu młodemu przyrodnikowi i życzymy dalszych sukcesów!

Poprawiony (czwartek, 01 czerwca 2017 22:08)