Czcionka
Godło Polski
Godło Polski

 

 

 

 

 

 

 

„Z Przyrodą Za Pan Brat”

18 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chorzowie odbyła się uroczystość podsumowująca Międzyszkolny konkurs przyrodniczy „Z Przyrodą Za Pan Brat”. Celem tego konkursu było rozbudzenie zainteresowań uczniów naukami przyrodniczymi oraz naukowym wyjaśnieniem otaczającej nas rzeczywistości. Konkurs składał się z dwóch etapów – części doświadczalnej, w której zespoły dwuosobowe przedstawiały zjawiska fizyczne oraz części indywidualnej polegającej na rozwiązaniu testu z wiedzy przyrodniczej. W tej konkurencji najlepszy był uczeń z naszej szkoły Szymon Pawlik z klasy VI B. Gratulujemy naszemu młodemu przyrodnikowi i życzymy dalszych sukcesów!

 


Poprawiony (czwartek, 01 czerwca 2017 22:08)

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

 

National Geographic

Nasza szkoła realizuje w roku szkolnym 2013-2014 program edukacyjny National Geographic Odkrywca
ENO
UNICEF

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości