Czcionka
Godło Polski
Godło Polski

 

 

 

 

 

 

 

Bezpieczny Internet

7 lutego, już po raz 13. w Polsce i w ponad stu krajach na świecie, obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) poświęcony bezpieczeństwu dzieci i młodzieży w sieci. Hasło tegorocznej edycji: „Razem zmieniamy internet na lepsze” podkreśla rolę każdego użytkownika sieci w budowaniu bezpiecznego i przyjaznego środowiska online. W szkole w ramach zajęć komputerowych dyskutowaliśmy na temat świadomego uczestnictwa w świecie online. Wykonywaliśmy prace plastyczne, prezentacje multimedialne, sprawdzaliśmy swoją wiedzę na temat tego, co o tym wiemy. Najciekawsze prace wkrótce zamieścimy w galerii szkolnej.


Poprawiony (środa, 15 lutego 2017 05:57)

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

 

National Geographic

Nasza szkoła realizuje w roku szkolnym 2013-2014 program edukacyjny National Geographic Odkrywca
ENO
UNICEF

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości