Czcionka
Godło Polski
Godło Polski

 

 

 

 

 

 

 

Kino sferyczne

W dniach 8 i 9 grudnia gościliśmy w naszej szkole  kino sferyczne. Uczniowie uzupełnili swoją wiedzę z zakresu przyrody. Korzystając z kopuły pod kątem 360°, uczniowie  mieli  możliwość nie tylko oglądać film, ale i zostać uczestnikami niewiarygodnych przygód   i wydarzeń! Za pomocą cudownego wynalazku bohaterowie filmu przenieśli dzieci  do organizmu człowieka, gdzie zobaczyli  jak oko jest powiązane z mózgiem, jak nasz organizm jest zasilany tlenem, a także jak pracuje nasze się  serce i  układ pokarmowy. Uczniów klas trzecich maszyna przeniosła  w Kosmos. Mieli wyjątkową możliwość zostać uczestnikiem niezwykłej podróży i zobaczyć, jakie zmiany zachodzą w ciele człowieka podczas lotu w kosmos, co się dzieje na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej oraz poznać niebezpieczeństwa czyhające na nas w przestrzeni kosmicznej. Wszyscy uczniowie bawili się świetnie i przeżyli niesamowite chwile.

 


Poprawiony (piątek, 16 grudnia 2016 15:20)

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

 

National Geographic

Nasza szkoła realizuje w roku szkolnym 2013-2014 program edukacyjny National Geographic Odkrywca
ENO
UNICEF

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości