Czcionka
Godło Polski
Godło Polski

 

 

 

 

 

 

 

Pomysł na kartkę świąteczną.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które niewątpliwie należą do naszych ulubionych. Zapraszam Was do "świątecznej korespondencji". Chcemy przygotować kartki  życzeniami dla naszych przyjaciół z innych krajów. Może warto pokazać im nasze świąteczne tradycje. W latach ubiegłych uczniowie klas szóstych i piątych poznawali tradycje bożonarodzeniowe w krajach europejskich, przygotowali prezentacje multimedialne. Najciekawsze opublikujemy na stronie. Jeśli  ktoś z was chce przyjrzeć się dokładniej tradycjom najciekawszego dla was kraju, zapraszam.  Jeżeli macie ciekawe pomysły, chcecie się nimi podzielić- czekamy. Można przygotować prezentacje multimedialne, prace plastyczne, listy z opisami tradycji. Zapraszamy !!!

Dzisiaj prosimy o przygotowanie kartek świątecznych w formacie A-4. Napiszcie kilka zdań o naszych zwyczajach. Są przecież piękne. Oczywiście, dla naszych przyjaciół łatwiej będzie je zrozumieć, jeśli napiszemy je w języku angielskim. Poproście o pomoc waszych nauczycieli języka angielskiego. Kartki wraz z życzeniami składamy w sali nr 3 u p. Mirosławy Jurek  lub d o p. Sylwii Koniecznej (sala nr 10) do dnia 9.12.2016 r.